Doskonałe rozpoznanie szczegółów i kompaktowy rozmiar – InfiRay Finder FH35R V2

Termowizor InfiRay Finder FH35R V2 nightvision

InfiRay wypuścił na rynek nową wersję termowizora InfiRay Finder FH35R V2 Jest to niezwykłe urządzenie, która posiada niezbędne funkcje i wspaniałą specyfikację, w jeszcze mniejszych rozmiarach.

Termowizor InfiRay Finder FH35R V2 — Specyfikacja i nowości

Nowa wersja InfiRay Finder FH35R V2 posiada ulepszoną jakość obrazu, większą czułość termiczną oraz doskonałe rozpoznanie szczegółów. Dzięki detektorowi o niezwykle wysokiej czułości termicznej (NETD<20mK) wraz z niesamowicie wydajnym sensorem 12µm o rozdzielczości aż do 640×512, urządzenie jest w stanie uchwycić doskonałe szczegóły w trudnych warunkach.

Urządzenie posiada kieszonkową konstrukcję oraz stopień wodoodporności i pyłoszczelności IP67. Nie można zapomnieć o nowych, ulepszonych przyciskach, które zachowują miękkość w dotyku nawet podczas niskich temperatur. Termowizor posiada również wbudowany moduł LRF o zasięgu do 800 metrów z marginesem błędu do 1 metra. Szybkość reakcji jest bardzo szybka, a dokładne wyniki dalmierza mogą być prezentowane bez opóźnień.

InfiRay Finder FH35R V2 — Niezbędne funkcje

Podobnie jak w innych urządzeniach od InfiRay — FH35R V2 posiada wbudowaną funkcję „Picture-in-Picture”, dzięki której możemy zobaczyć powiększony obraz w oddzielnym oknie, razem z obrazem głównym. Wbudowana funkcja „Ultra Clear” zapewni użytkownikowi lepszą widoczność podczas trudnych warunków pogodowych takich jak śnieg, deszcz, czy mgła. Co więcej, w tym modelu mamy do wyboru aż 6 trybów kolorystycznych — White hot, Black hot, Red hot, Fusion, Orange hot, Green hot.

Urządzenia z serii InfiRay Finder FH35R V2 świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.