InfiRay Finder FH35R V2 — Nowy kompaktowy termowizor od InfiRay

Termowizor InfiRay Finder V2 FH35R

InfiRay wypuścił na rynek nową kompaktową kamerę termowizyjną Finder FH35R V2. Jest to termowizor, który posiada niezbędne funkcje i jest bardzo wygodny w użytkowaniu, a to wszystko dzięki kompaktowej obudowie i nowoczesnym rozwiązaniom. 

Finder FH35R V2 — Nowa wersja kompaktowej kamery od InfiRay

InfiRay Finder V2 to duży krok naprzód w zakresie jakości obrazu i komfortu użytkowania, jest on następcą kamery FH25R. W porównaniu do starszego modelu, zwiększono ogniskową obiektywu, która wynosi teraz 35 mm oraz zmieniono wyświetlacz na OLED o rozdzielczości 1024×768. Termowizor został wyposażony w dwa akumulatory litowo-jonowe, które można łatwo wymienić nawet w ciemnym otoczeniu. 

Sensor 12µm 640×512 został ulepszony w celu uzyskania wyższej czułości termicznej, osiągając wartość NETD wynoszącą 20mk. W połączeniu z powiększoną przysłoną F0,9, która pozwala na większe promieniowanie, Finder V2 jest w stanie uchwycić doskonałe szczegóły w trudnych warunkach. Dzięki takim ulepszeniom Finder V2 idealnie pasuje do myśliwego, który wymaga doskonałej wydajności i kieszonkowego rozmiaru.

InfiRay Finder V2 — Funkcje i możliwości

Finder V2 posiada wbudowany moduł LRF o zasięgu do 800 metrów z marginesem błędu do 1 metra. Szybkość reakcji jest bardzo szybka, a dokładne wyniki dalmierza mogą być prezentowane bez opóźnień. Dokładne odczyty laserowego dalmierza pomogą w ocenieniu wysokości, odległości, a także rzeźby terenu.

Urządzenie zostało wyposażone w dwa akumulatory litowo-jonowe, które można łatwo wymienić nawet w ciemnym otoczeniu. Całkowity czas pracy baterii może wynieść nawet 11 godzin, a ładowarka umożliwia ładowanie w pojeździe, ciesząc się nieprzerwaną obserwacją.

InfiRay Finder V2 — Kompaktowe rozmiary i prosta obsługa kamery

InfiRay Finder V2 wraz z małymi rozmiarami zachowuje również stopień wodoodporność i pyłoszczelność. Warto również wspomnieć, że nowy model posiada jeszcze lepsze przyciski, które zachowują miękkość w niskich temperaturach. Przyciski rozmieszczono tak, aby obsługa była wygodna dla osób prawo i leworęcznych. Dołączony do zestawu pasek na rękę pozwala wygodnie i bezpiecznie trzymać urządzenie w każdych warunkach.

Urządzenia z serii InfiRay Finder świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.