InfiRay Hybrid – Pierwszy na świecie celownik termowizyjny z częstotliwością odświeżania 90 Hz

celownik termowizyjny infiray hybrid

InfiRay rozszerzył swoją ofertę o nowy celownik, który charakteryzuje się niezwykłą częstotliwością odświeżania 90 Hz. InfiRay Hybrid oferuje niezrównaną płynność i przejrzystość obrazu. Wyposażony w obliczenia balistyczne i siatki BDC może być używany jako przypinana lub samodzielna luneta termowizyjna. Dzięki innowacjom technologicznym Hybrid zapewni użytkownikom niespotykane dotąd wrażenia obserwacyjne.

Celownik termowizyjny InfiRay Hybrid — niezbędne funkcje i możliwości 

Celownik jest wyposażony w wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2560 × 1920 o wysokim kontraście i niskim zużyciu energii. Zapewnia użytkownikom wyjątkowo wyraźne i wygodne obserwacje.

Nowy celownik termowizyjny InfiRay Hybrid dodaje funkcję wideo aktywowaną odrzutem, która blokuje 30-sekundowe klipy przed i po zrobieniu zdjęcia, dzięki czemu żaden znakomity moment nie zostanie pominięty. Urządzenie obsługuje nagrywanie wideo i audio. Obrazy i filmy można szybko przesyłać na smartfony przez Wi-Fi.

InfiRay Hybrid umożliwia szybkie przełączanie między częstotliwością odświeżania 90 Hz a 50 Hz. W przypadku dynamicznych scen polowań częstotliwość odświeżania 90 Hz zapewnia płynniejsze obrazowanie, natomiast w przypadku statycznych scen polowań częstotliwość odświeżania 50 Hz może zapewnić wysoką jakość obrazu przy niskim zużyciu energii ekranu.

InfiRay Hybrid — Bogate funkcje wspomagające strzelanie

Celownik obsługuje automatyczne obliczenia balistyczne na podstawie danych z dalmierza, z dokładnością do ±1MOA. Zintegrowany z dalmierzem laserowym (LRF), który może osiągnąć odległość do 2000 metrów, InfiRay Hybrid otwiera nowe horyzonty w polowaniach na duże odległości.

Urządzenia z serii InfiRay Hybrid świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.