Kamera termowizyjna HIKMICRO Owl — Czyli wszystko co musisz wiedzieć o najnowszej serii od HIKMICRO

kamera termowizyjna hikmicro owl

HIKMICRO to lider nowoczesnych technologii oraz wiodący producent urządzeń termowizyjnych i noktowizyjnych. Producent od dłuższego czasu rozszerza swoją ofertę o nowe lunety i kamery oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych przemysłowych zastosowań. Urządzenia od HIKMICRO są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Producent tym razem postanawił poszerzyć swoją ofertę o podręczne kamery termowizyjne HIKMICRO Owl. Seria posiada trzy modele — OH25, OH35, OQ35 — urządzenia posiadają wiele niezbędnych funkcji.

Kamera termowizyjna HIKMICRO Owl — Specyfikacja

HIKMICRO Owl oferuje 3 wersje urządzeń, które posiadają wysokiej jakości sensor 50 Hz w rozdzielczości 384×288 oraz 640×512, wykonanym w technologii 12 mikronów, dostępnym w wariancie z obiektywem do wyboru – 25 mm, oraz 35 mm. Uwagę zwraca duży 0,39” calowy ekran OLED 1024 × 768 px, w jaki została wyposażona cała seria Owl. 

HIKMICRO Owl posiada lekki i wytrzymały korpus wykonany ze stopu aluminium. Sprawia to, że przy wymiarach jego małych wymiarachjest to jeden z najlżejszych celowników w swojej klasiena rynku. Seria HIKMICRO Owl to kompaktowe kamery termowizyjne mieszczące się w dłoni, stworzone do realizacji wymagających zadań w łowiectwie, ratownictwie oraz ochronie mienia. Aluminiowa konstrukcja gwarantuje także odporność na wstrząsy, uderzenia i warunki atmosferyczne. Korpus został zabezpieczony przed działaniem wody, kurzu i wilgoci (klasa IP67)dlatego urządzenie jest odporne na wszelkie warunki pogodowe, które mogą wystąpić podczas polowania.

Kamera termowizyjna HIKMICRO Owl — Niezbędne funkcje oraz możliwości 

Podobnie jak w innych urządzeniach HIKMICRO, w serii Owl obraz może być wyświetlany w czterech różnych trybach kolorystycznych: Black Hot, White Hot, Red Hot i Fusion.

Kamera termowizyjna Hikvision Owl posiada wbudowany akumulator, który pozwala użytkownikowi na pracę aż do 7 godzin. Urządzenie można połączyć również z zewnętrznym powerbankiem, aby przedłużyć czas pracy — podłącz i działaj.

Kamery termowizyjne zostały wyposażone w następujące technologie: 

  • DDE / Digital detail enhancement — cyfrowe wzmocnienie detali
  • 3D DNR / 3D Digital noise reduction — cyfrowa redukcja szumu
  • AGC / Automatic gain control — automatyczna kontrola wzmocnienia
  • Dalmierz statyczny, który umożliwia pomiar odległości na podstawie preselekcjonowanych wariantów lub zdefiniowanego przez użytkownika oraz śledzenie najwyższych temperatur 

Modele z nowej serii HIKMICRO Owl posiadają 16 GB pamięci wewnętrznej, na której można zapisywać zdjęcia lub materiał wideo. Dodatkowo obraz może być przesyłany przez Wi-Fi do telefonu lub innego urządzenia z zainstalowaną odpowiednią aplikacją (system Android lub iOS).

Urządzenia z serii HIKMICRO Owl świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.