Luneta noktowizyjna HIKMICRO ALPEX 4K – Zaawansowana dokładność i przejrzystość w 4K UHD

Luneta noktowizyjna noktowizor HIKMICRO ALPEX 4K A50EL Nightvision

HIKMICRO powiększa swoją bogatą ofertę o nowe urządzenia termowizyjne i noktowizyjne — tym razem postanowił poszerzyć swoją ofertę o zupełną nowość — dwa modele HIKMICRO ALPEX 4K, które gwarantują dokładność i przejrzystość w 4K UHD. 

Nowe lunety zostały wyposażone w czujnik CMOS o ultrawysokiej rozdzielczości 3840 x 2160, co gwarantuje użytkownikowi oszałamiające i niespotykane dotąd szczegóły. Dzięki podstawowemu 3,5-krotnemu przybliżeniu i polu widzenia wynoszącego 15,3 metra na 100 metrów, wykazuje wyróżniające się zdolności do wykrywania i identyfikacji celów w całym zakresie powiększenia.

Luneta noktowizyjna HIKMICRO ALPEX 4K — Specyfikacja i możliwości nowych modeli

Urządzenia posiadają przysłonę F1.2-F2.5, która wzmacnia zdolność identyfikacji i poprawia rozpoznawalność celu w każdych warunkach oświetleniowych. Wprowadzenie dużej przysłony F2.5 może skutecznie pomóc w uniknięciu efektu prześwietlenia i zwiększyć głębie ostrości, co jest wizualną rewolucją nawet podczas polowania w ciągu dnia. 

Producent zapewnia użytkowników, że nigdy nie muszą martwić się o wyładowanie baterii. HIKMICRO ALPEX 4K cechuje się ulepszonym systemem zasilania. Dzięki zewnętrznej, wymiennej i nadającej się do ponownego naładowania baterii, użytkownicy mogą cieszyć się polowaniem bez obaw o wyładowanie baterii. Na podstawowej baterii osiągamy czas pracy aż do 11 godzin. 

Luneta noktowizyjna noktowizor HIKMICRO ALPEX 4K A50EL + LRF x hog Nightvision
#image_title

HIKMICRO ALPEX 4K — Nowe funkcje

Model A50EL posiada dokładny pomiar odległości, który pozwala na zapewnienie etycznego strzału. Zintegrowany dalmierz laserowy w lunecie dzienno-nocnej HIKMICRO ALPEX 4K pozwala użytkownikowi na namierzanie celów znajdujących się w odległości do 1000 metrów z dokładnością do ±1 metra. 

W przypadku tego modelu warto wspomnieć również o kolejnej, niezmiernie ważnej funkcji — Wewnętrzne obliczenia balistyczne, które są  przeznaczone do polowań na duże odległości. HIKMICRO ALPEX 4K A50EL jest pierwszą lunetą dzienno-nocną od firmy HIKMICRO z funkcją kalkulacji balistycznej, zapewniając precyzyjne oddawanie strzałów na każdym dystansie. Po prostu wprowadź wymagane dane dotyczące amunicji, lunety i środowiska, aby przekształcić ALPEX 4K w wysoce dokładne narzędzie dalekiego zasięgu. Wewnętrzny algorytm balistyczny oblicza zalecany punkt celowania na podstawie dokładnej odległości zmierzonej przez wbudowane dalmierz laserowy w celu zapewnienia precyzyjnego oddawania strzałów na długim dystansie.


Istnieje 5 grup siatek celowniczych z 8 kolorami i 10 typów siatek celowniczych do wyboru w HIKMICRO ALPEX 4K. W celu zapewnienia większej wygody możliwe jest skonfigurowanie i zapisanie 5 profili siatki celowniczej.

Urządzenia z serii HIKMICRO ALPEX 4K świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.