Luneta noktowizyjna HIKMICRO Alpex — Produkt dla wymagających

HIKMICRO ALPEX A50L

HIKMICRO jest wiodącym dostawcą noktowizji i termowizji. Producent od dłuższego czasu rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych przemysłowych zastosowań. Co więcej, urządzenia są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Jedną z najnowszych serii jest luneta noktowizyjna HIKMICRO Alpex. Nowa seria posiada dwa modele — A50T, A50TN — urządzenia posiadają wiele niezbędnych funkcji.

Luneta noktowizyjna HIKMICRO Alpex — Specyfikacja

HIKMICRO Alpex to cyfrowa luneta noktowizyjna zaprojektowana na kształt tradycyjnej lunety dziennej. HIKMICRO Alpex to idealna luneta dla wymagających myśliwych poszukujących klasycznej estetyki i doskonałej czułości czujnika przy słabym oświetleniu. Zaawansowana technologia w korpusie lunety oraz jej klasyczny kształt zapewniający składanie się do broni jak w przypadku klasycznej lunety dziennej to idealny wybór dla każdego kto szuka nowoczesnych rozwiązań a nie chce rezygnować ze starych nawyków podczas polowania.

Urządzenia z serii HIKMICRO Alpex posiada obiektyw 50mm F1.2oraz bardzo precyzyjny detektor o rozdzielczości 1920×1080 z odświeżaniem na poziomie 50Hzoraz bardzo wyraźny wyświetlacz 0,39 cala OLED 1024×768. Z powiększeniem optycznym 3,5x oraz cyfrowym zoomem 1x,2x,4x, urządzenie zapewnia komfort użytkowania i dokładne celowanie w każdych warunkach. 

hikmicro alpex luneta noktowizyjna porównanie

HIKMICRO ALPEX — Niezbędne funkcje i możliwości 

Luneta noktowizyjna HIKMICRO Alpex wyposażona jest w wiele przydatnych funkcji. Poza najwyższej klasy optyką gwarantuje nam wysoką skuteczność oraz komfort użytkowania. Luneta umożliwia pracę w warunkach nocnych, ale również sprawdzi się podczas polowań dziennych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu trybu pełnokolorowego gwarantującego wyświetlenie obrazu w realnych barwachpodczas użytkowania w dziennym świetle. Dzięki temu luneta sprawdzi się zarówno w dzień jak i w nocy oraz będzie poręczniejsze niż klasyczna nakładka notkowizyjna. 

ALPEX poprawia Twoją zdolność do identyfikacji celów, algorytm korekcji wysokiego SNR i fioletowych obwódek pozwala zmniejszyć zakłócenia szumu na krawędzi obrazu, co pomaga w przywróceniu obrazu i jego szczegółów — w ciągu dnia, a nawet od rana do zmierzchu, kiedy ludzkie oko nie jest w stanie rozpoznać zbyt wielu szczegółów. Zasięg doświetlenia rzędu 600 metrów zapewnia połączenie najlepszego w swojej klasie wyświetlacza oraz zewnętrzny odłączany IR. Luneta posiada również precyzyjne i proste zerowanie oraz wiele profili siatek. HIKMICRO Alpex posiada również dużą żywotność baterii — aż do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu. Klasyczna konstrukcja dopasowana do standardowych pierścieni montażowych 30 mm, zaspokaja potrzeby profesjonalnych myśliwych ceniących tradycję.

Urządzenia z serii HIKMICRO Alpex świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.