Luneta termowizyjna HIKMICRO — Jaki model będzie idealny dla ciebie?

Kamera termowizyjna termowizor HIKMICRO falcon fh25 zdjęcie opis

HIKMICRO jest wiodącym dostawcą noktowizji i termowizji. Producent od dłuższego czasu rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych przemysłowych zastosowań. Co więcej, urządzenia są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Wyjątkowy współczynnik jakości do ceny sprawia, że HIKMICRO przełamuje monopol dużo droższych specjalistycznych marek.

Jaką lunetę termowizyjną HIKMICRO wybrać? 

Każda luneta termowizyjna HIKMICRO, będzie odpowiednia zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników. W naszym sklepie znajdziesz lunety termowizyjne z serii: 

  • HIKMICRO Panther
  • HIKMICRO Lynx PRO
  • HIKMICRO Stellar
  • HIKMICRO Thunder
  • HIKMICRO Falcon

Modele różnią się nie tylko specyfikacją, ale również wagą oraz kształtem, dlatego tak ważne jest określenie twoich potrzeb przed wybraniem odpowiedniej lunety termowizyjnej. Luneta termowizyjna HIKMICRO Panther to doskonałe urządzenie na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg czy gęsta mgła. Kamery termowizyjne HIKMICRO Lynx PRO wyróżnia lekka konstrukcja oraz niska waga. Ma ona zaledwie 310g i pozwala na komfortowe użytkowanie urządzenia w trakcie obserwacji. Lunety z serii HIKMICRO Stellar gwarantują bardzo czysty, kontrastowy i wyraźny obraz. Termowizor HIKMICRO FALCON pozwala na detekcję obiektu wielkości człowieka na dystansie do około 2600 metrów, natomiast HIKMICRO Thunder posiada zasięg detekcji do 3500 metrów. 

Każdy model posiada niezbędne funkcje, które pomogą ci podczas obserwacji w tym najnowsze metody przetwarzania i wspomagania obrazu takie jak automatyczna kontrola czułości, technologia DDE oraz trójwymiarowa cyfrowa redukcja szumów. Funkcja Standby pozwoli urządzeniu pobierać minimalną wartość prądu. W trybie uśpienia termowizor będzie zużywać bardzo mało energii. Całość obsługi termowizorów od HIKVISION odbywa się za pomocą wygodnych i czułych na dotyk przycisków. Obraz w kamerach HIKMICRO może być wyświetlany w czterech trybach — white hot, black hot, red hot oraz fusion. 

Luneta termowizyjna HIKMICRO — Gdzie sprawdzi się najlepiej?

Luneta termowizyjna HIKMICRO sprawdzi się nawet w niekorzystnych warunkach, takich jak deszcz, mgła, czy śnieg. Urządzenia są również odporne na opady atmosferyczne oraz pył. Podczas długich godzin w terenie, przyda się również długi czas pracy na baterii — w przypadku termowizji HIKMICRO możesz być pewien, ze urządzenie nie wyłączy się podczas obserwacji. 

Lunety termowizyjne od HIKMICRO świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.