Lunety termowizyjne HIKMICRO Stellar — Na jakie funkcje warto zwrócić uwagę?

luneta termowizyjna HIKMICRO Stellar SH35

HIKMICRO jest wiodącym dostawcą noktowizji i termowizji. Producent od dłuższego czasu rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych przemysłowych zastosowań. Co więcej, urządzenia są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Jedną z najnowszych serii jest HIKMICRO Stellar, urządzenia posiadają wiele niezbędnych funkcji. Seria Stellar posiada cztery modele — HIKMICRO Stellar SQ35, HIKMICRO Stellar SH50, HIKMICRO Stellar SQ50 oraz HIKMICRO Stellar SH35

Luneta termowizyjna HIKMICRO Stellar — Specyfikacja

Lunety termowizyjne HIKMICRO Stellaroparte są o zaawansowany sensor z rozdzielczością 384×288 oraz 640×512 o rozmiarze piksela rzędu 12 μm oraz czułością poniżej 35 mK, który zapewnia wyraźny obraz naszego celu. Urządzenia posiadają doskonałej jakości wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024×768, który gwarantuje bardzo czysty, kontrastowy i wyraźny obraz. 

Luneta termowizyjna HIKMICRO Stellar — Możliwości i funkcje

Podobnie jak w innych urządzeniach HIKMICRO, w serii Stellar obraz może być wyświetlany w czterech różnych trybach kolorystycznych: Black Hot, White Hot, Red Hot i Fusion. Zoom cyfrowy posiada maksymalną wartość 8x oraz dodatkowo tryb „Picture to Picture” dzięki któremu na wydzielonym obszarze wyświetlacza przybliżony obraz oraz jednocześnie zachować możliwość obserwacji terenu. 

Luneta termowizyjna HIKMICRO Stellar wprowadza również funkcję nagrywania aktywowanego odrzutem dzięki czemu można automatycznie uchwycić najważniejsze momenty podczas polowania. Gdy funkcja „odrzutu aktywacji” jest aktywna, wideo jest nagrywane automatycznie, gdy tylko urządzenie wykryje odrzut, a funkcja hotspotu Wi-Fi umożliwia udostępnianie plików i przesyłanie obrazu na żywo do smartfona, a także aktualizowanie oprogramowania urządzenia. Wideo nagrywane jest z dźwiękiem i zapisywane jest wraz z migawkami na wbudowanej pamięci 64 GB.

hikmicro stellar porównanie

HIKMICRO Stellar — Zasilanie i bateria

Lunety termowizyjne HIKMICRO Stellar mogą pochwalić się niezwykle długim czasem pracy na urządzeniu. Lunety posiadają zintegrowany akumulator ale wykorzystują również wymienne baterie CR123A. Zewnętrzny akumulator ma priorytet na pobieranie energii a po jego rozładowaniu urządzenie automatycznie przełącza się na akumulator zintegrowany. Pozwala to na szybką wymianę baterii bez konieczności wyłączania urządzenia. Pod górną pokrywą znajduje się port USB-C który pozwala na przenoszenie danych, ładowanie akumulatora a w razie potrzeby można również podłączyć powerbank co dodatkowo zwiększa czas pracy.

Urządzenia z serii HIKMICRO Stellar świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.