Monokular multi-spektralny HIKMICRO Gryphon — Zaawansowana kamera do zadań specjalnych

hikmicro gryphon

HIKMICRO wypuścił na rynek serie zaawansowanych kamer do zadań specjalnych HIKMICRO Gryphon. W całej serii znajdują się trzy modele — GH25, GH35, GQ35. Urządzenia obsługują praktyczne funkcje i są idealnym partnerem dla użytkowników, którzy potrzebują urządzenie doskonałej jakości w kompaktowym rozmiarze. Kamery są również bardzo wygodne w użytkowaniu, a to wszystko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom.

Obraz w kamerach HIKMICRO Gryphon może być wyświetlany w kilku trybach — tryb termowizji, tryb fusion oraz tryb noktowizji.

Kamera HIKMICRO Gryphon — specyfikacja 

W serii Gryphon zastosowano nowoczesny detektor wykonany w technologii VOx 12μm, który jest dostępny w dwóch rozdzielczościach — 384×288 oraz 640×512 przy odświeżaniu 50Hz. Wydajny czujnik zapewnia użytkownikowi doskonałe rozróżnienie celu i prezentuje wyraźne, szczegółowe obrazy nawet w całkowitej ciemności. Seria Gryphon otrzymała również nowe pokrętło regulacji dla większej wygody użytkownika, co umożliwia płynną i precyzyjną regulację powiększania oraz wybór menu za pomocą delikatnych ruchów palców. Każdy obrót zapewnia użytkownikom doskonałe poczucie kontroli. 

Kamera HIKMICRO Gryphon — możliwości i funkcje

HIKMICRO Gryphon posiada mikro wyświetlacz wykonany w technologii OLED, który gwarantuje ostry obraz, cechujący się żywymi kolorami i wyjątkowym poziomem kontrastu. Wysoki poziom ilości wyświetlanych detali to zasługa rozdzielczości 1024 × 768 px Odświeżanie na poziomie 50 Hz gwarantuje naturalną dla ludzkiego oka płynność obrazu, a przy tym brak opóźnień. Wyświetlacz daje wysoką jakość obrazu, nawet podczas złych warunków pogodowych. 

Urządzenie jest zasilane jednym ogniwem18650 3,7V. Czas pracy to około 5h na jednej baterii. Seria Gryphon może być zasilanapoprzez port USB-C z zewnętrznych źródeł takich jak np. powerbank. 

Urządzenia z serii HIKMICRO Gryphon świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.