Multispektralne lornetki termowizyjne HIKMICRO HABROK — Nieporównywalna dokładność i wyraźny obraz

HIKMICRO HABROK NIGHTVISION

HIKMICRO kolejny raz rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia — Multispektralne lornetki termowizyjne HIKMICRO HABROK. Multispektralne lornetki termowizyjne to profesjonalne urządzenie celownicze, które przydadzą się każdemu myśliwemu. Urządzenia z serii HIKMICRO HABROK to rewolucyjne lornetki termowizyjne, które dostarczają nieporównywalnej dokładności i wyraźności znajdując zastosowanie w szerokim zakresie scenariuszy związanych z polowaniami.

Multispektralna lornetka termowizyjna HIKMICRO HABROK — Specyfikacja i możliwości nowych modeli

Dzięki potężnemu połączeniu czujnika o rozdzielczości 640 pikseli, czujnika CMOS o rozdzielczości 2560 pikseli, obiektywu 35 mm/F1,0 z podstawowym 3-krotnym powiększeniem, urządzenia z serii HIKMICRO HABROK oferują niezwykle wyraźny i dokładny obraz. Dzięki połączeniu kamery termowizyjnej, cyfrowej kamery dzienno-nocnej, iluminatora podczerwieni i modułu dalmierza laserowego, lornetka została zaprojektowana do polowań zarówno w dzień, jak i w nocy.

Multispektralna lornetka termowizyjna HIKMICRO HABROK — Niezbędne funkcje

Zintegrowany algorytm automatycznie identyfikuje dokładne położenie HIKMICRO HABROK i aktywuje funkcję automatycznego wygaszania ekranu — przechodzi automatycznie w stan gotowości przy przechyleniu bocznym wynoszącym 75° oraz przy przechyleniu w dół lub w górę wynoszącym 70°.

Co więcej, obie soczewki urządzenia obsługują regulację ostrości. Rozstaw źrenic można również dostosować w zakresie od 60 mm do 70 mm, aby sprostać różnym oczekiwaniom użytkowników. Subokrągły, duży wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1920 x 1080 i przekątnej wynoszącej 0,49 cala otwiera nowe, komfortowe perspektywy obserwacyjne, dostarczając wyjątkowych wrażeń z polowania.

Urządzenia z serii HIKMICRO Habrok świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.