Niezawodny termowizor obserwacyjny InfiRay EYE III EH35 — Poznaj jego funkcje i możliwości

termowizor infiray eye iii eh35 nightvision

InfiRay wypuścił na rynek nową gamę termowizorów obserwacyjnych InfiRay EYE III. Nowa seria posiada aż trzy nowe modele, jednak jeden z nich zdecydowanie się wyróżnia — chodzi o InfiRay EYE III EH35, który jest jednym z najlepszych monokularów termowizyjnych w swojej klasie cenowej

InfiRay EYE III EH35 — Ostry i kontrastowy obraz 

W InfiRay EYE III EH35 zastosowano mocny sensor 640x512px / 12um, powiększenie optyczne 2x oraz wyświetlaczAMOLED o bardzo dużej rozdzielczości 1440x 1080. Za doskonały obraz w kamerze EYE III EH35 odpowiada system, którego podstawą jest zintegrowany obiektyw 35mm, z powiększeniem optycznym x2.

Takie parametry zapewniają ostry i kontrastowy obraz połączony z polem widzenia 12,5° x 10,5°. Klasyczne właściwości optyczne są tu wpierane szeregiem najnowszych rozwiązań technologicznych mających na celu poprawę wyświetlanego obrazu, a także odnotowywanie nawet niewielkich różnic temperatur.

EYE III EH35 — Niezbędne funkcje i możliwości 

Termowizor obserwacyjny posiada dodatkowe funkcje takie jak tryb „Ultra-Clear”, możliwość ustawienia kontrastu oraz wyboru 4 różnych trybów wyświetlania. Funkcja „Ultra-clear” zapewni ci lepszą widoczność podczas gęstej mgły czy deszczu — InfiRay EYE III EH35 stanie się wtedy bardziej czuły, przez co zarejestruje więcej szczegółów.

InfiRay EYE III EH35 posiada również akumulator, który jest odporny na niskie temperatury. Czas pracy na baterii to 8 godzin w temperaturze 22°C i 7 godzin w temperaturze -20°C. 

Urządzenia z serii InfiRay EYE III świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.