Noktowizja HIKMICRO — jaki model wybrać?

HIKMICRO ALPEX A50L

HIKMICRO jest wiodącym dostawcą noktowizji i termowizji. Producent od dłuższego czasu rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych przemysłowych zastosowań. Co więcej, urządzenia są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Wyjątkowy współczynnik jakości do ceny sprawia, że HIKMICRO przełamuje monopol dużo droższych specjalistycznych marek. 

Luneta noktowizyjna HIKMICRO Alpex A50T — niezbędne funkcje.

Lunety noktowizyjne HIKMICRO, będą odpowiednie dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników. W naszym sklepie znajdziesz lunetę noktowizyjną z serii Alpex — w wersji z iluminatorem lub bez.

HIKMICRO Alpex A50Tto cyfrowa luneta noktowizyjna zaprojektowana na kształt tradycyjnej lunety dziennej. HIKMICRO Alpex Alpex A50T to idealna cyfrowa optyka noktowizyjna dla wymagających myśliwych, którzy poszukują klasycznej estetyki i doskonałej czułości czujnika przy słabym oświetleniu. Zaawansowana technologia w korpusie lunety oraz jej klasyczny kształt zapewnia składanie się do broni jak w przypadku klasycznej lunety dziennej. Ten model to idealny wybór dla każdego kto szuka nowoczesnych rozwiązań a nie chce rezygnować ze starych nawyków podczas polowania.

Urządzenie posiada obiektyw 50mm F1.2 oraz bardzo precyzyjny detektor o rozdzielczości 1920×1080 z odświeżaniem na poziomie 50Hz oraz bardzo wyraźny wyświetlacz 0,39cala OLED 1024×768. Luneta HIKMICRO Alpex A50T 850nm wyposażona jest w wiele przydatnych funkcji. Poza najwyższej klasy optyką gwarantuje nam wysoką skuteczność oraz komfort użytkowania. Luneta umożliwia pracę w warunkach nocnych do których zostało stworzone, ale również sprawdzi się podczas polowań dziennych. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu trybu pełnokolorowego gwarantującego wyświetlenie obrazu w realnych barwach podczas użytkowania w dziennym świetle. Dzięki temu luneta sprawdzi się zarówno w dzień jak i w nocy oraz będzie poręczniejsze niż klasyczna nakładka noktowizyjna.

Luneta noktowizyjna HIKMICRO — Gdzie sprawdzi się najlepiej?

Luneta noktowizyjna HIKMICRO sprawdzi się nawet w niekorzystnych warunkach, takich jak deszcz, mgła, czy śnieg. Urządzenia są również odporne na opady atmosferyczne oraz pył. Podczas długich godzin w terenie, przyda się również długi czas pracy na baterii, dlatego luneta noktowizyjna HIKVISION ALPEX A50T jest zasilana dwoma rodzajami akumulatorów, wbudowaną baterią oraz wymienną baterią CR123A umieszczoną w komorze baterii. W przypadku rozładowania baterii w komorze, urządzenie przełączy się automatycznie na wymienną baterię. Można ją wymienić niemal od razu, bez wyłączania lunety noktowizyjnej. 

Luneta noktowizyjna Alpex A50T gwarantuje nam również możliwość dokumentacji naszych polowań w niezwykle wygodny sposób. Obrazy i filmy zapisywane są na 64-gigabajtowej karcie pamięci. 

Termowizory i noktowizory od HIKMICRO świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.