Nowa kamera termowizyjna HIKMICRO Explorer – mniejsza niż zegarek

kamera termowizyjna hikmicro explorer

HIKMICRO rozszerza swoją ofertę o nowe lunety i kamery oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych przemysłowych zastosowań. Urządzenia są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Producent tym razem postanawił poszerzyć swoją ofertę o zupełną nowość — kamerę termowizyjną do telefonu HIKMICRO Explorer. Kamera HIKMICRO Explorer to kompaktowy termowizor obserwacyjny do telefonów

Kamera termowizyjna do smartfona to innowacyjne urządzenie, które otwiera zupełnie nowe możliwości przed myśliwymi. Z jej użyciem można zobaczyć detale niewidoczne dla zwykłego oka. Urządzenie obrazuje ciepło emitowane przez obiekty i samo otoczenie. Na podstawie kolorów jesteśmy w stanie określić m.in. pozycję obserwowanych zwierząt. 

Urządzenie cechuje się niską wagą — zaledwie 26g — oraz znakomitym stosunkiem jakości do ceny. Posiada kompaktowy rozmiar oraz łatwy montaż za pomocą złącza USB-C.

Kamera termowizyjna do telefonu – zastosowanie

Kamera jest przeznaczona do zastosowań związanych nie tylko z polowaniem, ale również z aktywnościami na świeżym powietrzu, takimi jak obserwowanie zwierzyny, wędrówki górskie czy kemping. Wyposażony w funkcjonalną aplikację HIKMICRO Sight, urządzenie umożliwia uzyskanie obrazu termowizyjnego na telefonie ze złączem USB Typu-C. 

HIKMICRO Explorer do telefonu to przenośne i kompaktowe rozwiązanie, które można bez problemu połączyć ze smartfonem. To pozwala na korzystanie ze sprzętu w dowolnej porze i każdym miejscu.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.