Nowa luneta termowizyjna HIKMICRO Thunder 2.0 – Sprawdź nowe funkcje

luneta termowizyjna hikmicro thunder 20

HIKMICRO rozszerza swoją ofertę o nowe lunety i kamery oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych przemysłowych zastosowań. Urządzenia są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Producent tym razem postanawił poszerzyć swoją ofertę o lunety termowizyjne HIKMICRO Thunder 2.0. Seria posiada cztery modele — TH25P 2.0, TH35P 2.0, TQ35 2.0, TQ50 2.0. To pierwsze urządzenia na rynku, które posiadają czułość termiczną NETD poniżej 20 mK.

Co nowego posiada seria HIKMICRO Thunder 2.0? 

W nowej serii lunet termowizyjnych zastosowano sensor o czułości NETD <20mK, który zapewnia zwiększone możliwości podczas identyfikacji zwierzyny. Działanie urządzenia zostało zoptymalizowane, co pozwoliło na wydłużenie ciągłości pracy aż do 6,5 godziny. Częstotliwość odświeżania również została udoskonalona do 50 Hz.Większą częstotliwość przekłada się na płynną i jeszcze lepszą jakość obrazu. Seria Thunder 2.0 umożliwia automatyczne rozpoczęcie nagrywania z dźwiękiem na kilka sekund przed oddaniem strzału. 

Luneta termowizyjna HIKMICRO Thunder 2.0 — specyfikacja

Luneta posiada sensor w rozdzielczości 640 × 512 px, który został wykonany w technologii 12 mK. Urządzenia Thunder 2.0 wyposażone zostały w ekran OLED o rozdzielczości 1024 x 768 px i wielkości 0.39’’, który pozwala na zachowanie wysokiego komfortu użytkowania podczas wielogodzinnej pracy. Wyświetlacz zapewnia przejrzysty obraz daje możliwość dostosowania wyświetlenia obrazu do warunków otoczenia i indywidualnych preferencji użytkownika. Wyświetlacz daje wysoką jakość obrazu, nawet podczas złych warunków pogodowych.

hikmicro Thunder 20 porównanie

Luneta termowizyjna HIKMICRO Thunder — funkcje i możliwości 

Lunety termowizyjne z serii HIKMICRO Thunder 2.0 posiadają tryb Picture in picture, który pozwala na wyświetlanie przybliżonego obrazu w obrazie, co pozwala na obserwowanie naszego celu z bliska, zachowując szerokie pole widzenia. W menu urządzenia możemy wybrać jedną z kilku siatek celowniczych, co znacznie ułatwia dostosowanie lunety do warunków w łowisku. W HIKMICRO Thunder 2.0 dostępne są cztery kolory podświetlenia krzyża — czerwony, zielony, czarny oraz biały. 

Urządzenia z serii HIKMICRO Thunder 2.0 świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.