Nowa luneta termowizyjna InfiRay RICO RH50 Pro — Czy warto?

luneta termowizyjna infiray rico rh50 pro nightvision

Luneta termowizyjna InfiRay RICO RH50 Pro to jeden z najnowszych urządzeń firmy InfiRay. Jest to ulepszona wersja InfiRay RH50, która została zaprojektowana z myślą o oddawaniu celnych strzałów, w każdych warunkach pogodowych. 

Luneta termowizyjna InfiRay RICO RH50 Pro — niezbędne funkcje.

Luneta termowizyjna InfiRay RICO RH50 Pro posiada podwójny obiektyw FOV 25mm/50mm, który daje użytkownikowi możliwość przełączania pomiędzy szerokim FOV do wykrywania i wąskim FOV do identyfikacji naszego celu. Ten dwukrotny wzrost powiększenia optycznego następuje po intuicyjnym przekręceniu pierścienia zoomu i zachowuje 100 procent natywnej rozdzielczości czujnika. Luneta termowizyjna posiada sensor 640×512 px 12um o wysokiej wydajności, dzięki któremu uzyskamy obraz z doskonałą widocznością szczegółów nawet w całkowitej ciemności i w trudnych warunkach pogodowych.

Oddzielenie pokrętła ostrości obiektywu i pierścienia zoomu umożliwia płynne przełączanie FOV. Obraz może zachować ostrość po zmianie FOV, bez konieczności ponownego ustawiania ostrości. Okazja zdarza się tylko raz, aby oddać dobry strzał, a ta specjalna konstrukcja pozostawia więcej czasu na identyfikację celu. Wyraźne ikony i przezroczyste tło menu pozwala użytkownikowi InfiRay RH50 PRO obserwować cel bez przeszkód.

Urządzenie posiada funkcję „Ultra Clear”, która pozwala na jeszcze lepszą widoczność podczas złej pogody. Po włączeniu trybu, urządzenie staje się bardziej czułe i podczas złych warunków, rejestruje  więcej szczegółów. 

Luneta termowizyjna RICO RH50 Pro — Gdzie sprawdzi się najlepiej?

Prostota i łatwość obsługi to pierwotny zamiar projektowy RH50 Pro. W tym modelu zastosowano nowe rozwiązania technologiczne, które pozwalają zminimalizować wpływ złej pogody (deszczu, śniegu, mgły, a nawet smogu) na otrzymany obraz. RH50 Pro posiada wyraźne obrazowanie oraz dwa akumulatory, które gwarantują długi i wygodny czas pracy. Pierwotnym zamiarem producenta było, aby luneta 

Luneta termowizyjna InfiRay RICO RH50 Pro świetnie sprawdzi się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, czy ten model będzie dla Ciebie odpowiedni, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.