Nowe termowizory HIKMICRO CONDOR — doskonałe dla myśliwych

termowizor HIKMICRO CONDOR CH35L nightvision

HIKMICRO jest wiodącym dostawcą urządzeń termowizyjnych i noktowizyjnych. Hikvision od dłuższego czasu rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych zastosowań. Co więcej, urządzenia są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Jedną z najnowszych serii jest HIKMICRO Condor. Nowa seria posiada cztery modele termowizorów — CH25L, CH35L, CQ35L, CQ50L.

Termowizory HIKMICRO Condor — Specyfikacja

Termowizory z serii HIKMICRO Condor posiadają wysoką czułość termiczną i doskonałe rozpoznanie szczegółów. Dzięki detektorowi o niezwykle wysokiej czułości termicznej (NETD<20mK) wraz z niesamowicie wydajnym sensorem o rozdzielczości od 384×288 aż do 640×512, 12μm F1.0, termowizory zapewniają użytkownikowi wyjątkowo wyraźny obraz i zwiększone możliwości identyfikacji nawet przy najmniejszych różnicach temperatur.

HIKMICRO CONDOR specyfikacja porównanie nightvision

 

HIKMICRO Condor — Niezbędne funkcje i możliwości

Nowa seria posiada funkcję automatycznego wygaszania ekranu, która ma na celu oszczędzanie energii i wydłużenie czasu pracy na baterii. Zintegrowany algorytm automatycznie wykrywa dokładną pozycję urządzenia i aktywuje funkcję automatycznego wygaszania ekranu, gdy nie ma potrzeby korzystania z termowizora. HIKMICRO Condor będzie automatycznie w trybie czuwania przy bocznym przechyleniu wynoszącym 75° oraz przy nachyleniu w kierunku dolnym lub górnym wynoszącym 70°.

Termowizor posiada również hierarchiczne menu, które priorytetowo ustawia często używane funkcje zgodnie z przyzwyczajeniami użytkownika. Użytkownicy mogą dostosować swoje wrażenia wizualne do najwyższego poziomu komfortu regulując ustawienia takie jak kontrast, ostrość i inne możliwe do spersonalizowania opcje. Urządzenie posiada także szybkie uruchamianie – do 3 sekund.

Urządzenia z serii HIKMICRO CONDOR świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.