Nowość na rynku — Luneta termowizyjna HIKMICRO Thunder 2.0 — Wszystko co musisz o niej wiedzieć 

luneta termowizyjna hikmicro thunder 20

HIKMICRO jest wiodącym dostawcą noktowizji i termowizji. Producent od dłuższego czasu rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych przemysłowych zastosowań. Co więcej, urządzenia są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Jedną z najnowszych serii jest HIKMICRO Thunder 2.0. Nowa seria posiada cztery modele — TH25P 2.0, TH35P 2.0, TQ35 2.0, TQ50 2.0 — urządzenia posiadają wiele niezbędnych funkcji.

Luneta termowizyjna HIKMICRO Thunder 2.0 — Specyfikacja

HIKMICRO Thunder 2.0 oferuje 4 wersje urządzeń, które posiadają wysokiej jakości sensor 50 Hz w rozdzielczości 384×288 oraz 640×512, wykonanym w technologii 12 mikronów, dostępnym w wariancie z obiektywem do wyboru – 25 mm, 35mm, 50mm. Uwagę zwraca duży 0,39” calowy ekran OLED 1024 × 768 px, w jaki została wyposażona seria Thunder. 

Nowa konstrukcja pokrętła sprawia, że regulacja ostrości nie jest już tak kłopotliwa. Nowe pokrętło regulacji jest wygodniejsze i umożliwia bardziej naturalne ułożenie dłoni oraz płynną i precyzyjną regulację ostrości obiektywu za pomocą delikatnych ruchów palców.

HIKMICRO Thunder 2.0 posiada lekki i wytrzymały korpus wykonany ze stopu aluminium. Sprawia to, że przy wymiarach jego małych wymiarach jest to jeden z najlżejszych celowników w swojej klasie na rynku. Aluminiowa konstrukcja gwarantuje także odporność na wstrząsy, uderzenia i warunki atmosferyczne. Korpus został zabezpieczony przed działaniem wody, kurzu i wilgoci (klasa IP67)dlatego urządzenie jest odporne na wszelkie warunki pogodowe, które mogą wystąpić podczas polowania. Podczas podchodu zwierzyny niezwykle istotne jest zachowanie ciszy, dlatego do obsługi lunety zastosowano gumowe przyciski o bezgłośnej pracy.

Luneta termowizyjna HIKMICRO Thunder 2.0 — Niezbędne funkcję i możliwości 

Termowizor Hikvision Thunder 2.0 posiada wymienny akumulator o dużej pojemności. Nowy akumulator wydłuża czas pracy do 10 godzin. Teraz bateria może być ładowana zarówno w urządzeniu, jak i w bazie ładującej. Podłącz i działaj.Urządzenie posiada również zapasowy akumulator, który zapewni swobodę działania tak długo, jak to konieczne, nawet przez cały dzień. Czas jego pracy sięga 4,5 godziny, zwiększając go przez power bank. 

W serii Thunder obraz może być wyświetlany w czterech różnych trybach kolorystycznych: Black Hot, White Hot, Red Hot i Fusion.

WHITE HOT – ciepłe w jasnym kolorze. Tonacja jest jaśniejsza wraz z wyższą temperaturą

BLACK HOT – ciepłe w ciemnym kolorze. Tonacja jest ciemniejsza wraz z wyższą temperaturą

RED HOT – obraz taki sam, jak w trybie „black hot” z czerwonym wyróżnieniem najcieplejszych elementów

Modele z nowej serii HIKMICRO Thunder 2.0 posiadają 16 GB pamięci wewnętrznej, na której można zapisywać zdjęcia lub materiał wideo. Dodatkowo obraz może być przesyłany przez Wi-Fi do telefonu lub innego urządzenia z zainstalowaną odpowiednią aplikacją (system Android lub iOS).

Urządzenia z serii HIKMICRO Thunder 2.0 świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.