Nowość na rynku – Termowizor InfiRay Eye III – sprawdź jego możliwości

termowizor infiray eye iii eh35 nightvision

InfiRay wypuścił na rynek nową serie termowizorów EYE III. Są to termowizory, które posiadają niezbędne funkcje i są bardzo wygodne w użytkowaniu, a to wszystko dzięki kompaktowej obudowie i nowoczesnym rozwiązaniom. 

Wspólną cechą termowizorów z serii EYE III, jest doskonała optyka, która zapewnia ostry i kontrastowy obraz. Każdy model posiada sensor o wysokiej wydajności, który jest odpowiedzialny za doskonałą widoczność szczegółów, nawet w całkowitej ciemności oraz przy trudnych warunkach pogodowych.

Seria InfiRay EYE III i jej niezbędne funkcje

InfiRay EYE III to nowa seria, która wprowadza 3 nowe modele do nocnych obserwacji – EL25, EL35, EH35. W urządzeniach zastosowano sensor o rozdzielczości 640x512px / 12um, dzięki któremu uzyskamy obraz z doskonałą widocznością szczegółów — nawet w trudnych warunkach pogodowych.

Dla uzyskania większej liczby szczegółów w serii INFIRAY EYE III mamy możliwość powiększenia cyfrowego obrazu x2 x4. Seria InfiRay EYE IIIposiada akumulator, który jest odporny na niskie temperatury. Czas pracy na baterii to 8 godzin w temperaturze 22°C i 7 godzin w temperaturze -20°C.

seria termowizorów infiray eye iii el25 el35 eh35 opis nightvision

Termowizory posiadają dodatkowe funkcje takie jak tryb „Ultra-Clear”, możliwość ustawienia kontrastu oraz wyboru 4 różnych trybów wyświetlania. Funkcja „Ultra-clear” zapewni ci lepszą widoczność podczas gęstej mgły czy deszczu — InfiRay EYE III stanie się wtedy bardziej czuły, przez co zarejestruje więcej szczegółów.

Urządzenia z serii InfiRay EYE III świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.