Nowość od InfiRay — Kolimator termowizyjny InfiRay Fast FAH25

Kolimator termowizyjny InfiRay Fast FAH25

InfiRay rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenie — Kolimator termowizyjny InfiRay Fast FAH25. Kolimator termowizyjny to profesjonalne urządzenie celownicze. Urządzenia z serii InfiRay Fast to rewolucyjne celowniki termowizyjne, które posiadają cechy klasycznego kolimatora wyposażonego dodatkowo w tryb termowizji.W ten sposób powstało uniwersalne urządzenie, które zapewnia szybkie wykrywanie celu i bardzo dobrą widoczność szczegółów zarówno w nocy, jak i w dzień.

Kolimator termowizyjny InfiRay Fast FAH25 — Specyfikacja i możliwości nowego modelu

InfiRay Fast posiada tryb celownika dziennego z wyjątkowo dużym polem widzenia oraz tryb kolimatora, w którym uzyskujemy idealnie odwzorowany szczegółowy obraz — niezależnie od warunków pogodowych. Z urządzenia możemy korzystać w dzień i w nocy. Szeroki i prostokątny wizjer 34x25mm, pozwala na wygodną obserwację i szybkie celowanie w poruszający się cel. Duży wizjer umożliwia widzenie stereoskopowe, dzięki czemu nasze oczy mogą łatwiej ocenić odległość oraz objąć większy zasięg obserwowanego obszaru.

Kolimator termowizyjny InfiRay Fast FAH25
#image_title

Kolimator termowizyjny oferuje różne tryby termiczne i palety kolorów. InfiRay Fast FAH25 posiada zarówno siatkę z nakładką termiczną, jak i standardowy punkt celowniczy w kolorze czerwonym lub zielonym. Obrazy termiczne są wyświetlane za sprawą ogromnej soczewce termoobiektywu, przetwarzanej przy użyciu rdzenia termicznego 12um 640×512 i wyświetlanej zczęstotliwością 50 Hz bezpośrednio na wizjer celownika.

Urządzenia z serii InfiRay Fast świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.