Nowość: Termowizor InfiRay ZOOM ZH50 V2

infiray zoom zh50 v2

Termowizor InfiRay ZOOM ZH50 V2 powrócił na rynek, tym razem w nowej, lepszej wersji, z ulepszonym monokularem z podwójnym polem widzenia. ZH50 V2 posiada regulowane pole widzenia, wyraźne obrazowanie oraz dwa akumulatory, które gwarantują długi i wygodny czas pracy. Termowizor ZH50 V2 to narzędzie, którego potrzebujesz, aby przenieść polowanie na wyższy poziom.

Termowizor InfiRay ZOOM ZH50 V2 — Jakie zmiany wprowadzono w wersji V2?

Nowa wersja InfiRay ZOOM ZH50 V2 ma zmienione położenie regulacji pola widzenia. Ostry obraz uzyskujemy po jednorazowym ustawieniu ostrości, następnie używając pierścienia możemy płynnie przełączyć się pomiędzy dwoma polami widzenia.

Termowizor posiada lepszy sensor 640×512 / 12um oraz czułość termiczną NETD poniżej 25mk. Urządzenie zostało wyposażone w wyświetlacz AMOLED z rozdzielczością 1440x1080px, który zapewnia żywe kolory oraz ostry i płynny obraz, a to dzięki częstotliwości odświeżania 50Hz. 

Termowizor InfiRay ZOOM ZH50 V2 — Gdzie sprawdzi się najlepiej?

Termowizja InfiRay ZOOM ZH50 V2 sprawdzi się nawet w niekorzystnych warunkach, takich jak deszcz, mgła, czy śnieg. Podczas długich godzin w terenie, przyda się również długi czas pracy na baterii, dlatego termowizor jest zasilany dwoma rodzajami akumulatorów. Z racji tego, że bateria nie jest zintegrowana, można ją łatwo i szybko wymienić.

Luneta termowizyjna InfiRay ZOOM ZH50 V2 świetnie sprawdzi się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, czy ten model będzie dla Ciebie odpowiedni, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.