Długoletnie doświadczenie 

w branży łowieckiej

Infiray mate mah50

Przykładowy zestaw, który przetestujesz z myśliwym:

Łowiectwo to nasza pasja, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko najlepszy sprzęt, sprawdzony i przetestowany przez prawdziwych myśliwych. Produkty w naszym sklepie pochodzą od sprawdzonych i zaufanych producentów, których produkty cieszą się uznaniem wsród ludzi na całym świecie. Posiadamy termowizję i noktowizję stworzoną zarówno dla użytkowników początkujących oraz profesjonalistów.

Możliwość prezentacji 

sprzętu w terenie

Zapewniamy fachowe doradztwo i pomoc podczas wyboru termowizji, noktowizji oraz odpowiednich akcesoriów. W przeciwieństwie do innych sklepów internetowych, posiadamy urządzenia na miejscu oraz organizujemy prezentacje termowizji i noktowizji w terenie, aby pomóc klientowi w wyborze odpowiedniego sprzętu. Działamy nie tylko w Wielkopolsce — produkty wysyłamy do klientów na terenie całego kraju oraz poza Polskę. Jeśli nie masz możliwości przetestowania sprzętu przed zakupem nadal możesz liczyć na naszą pomoc w wyborze sprzętu, do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. 

sprzętu w terenie

infiray tube th50 v2 17

Przykładowy zestaw, który przetestujesz z myśliwym

Gwarancja satysfakcji

Stawiamy na kompleksową obsługę oraz pełne wsparcie serwisowe i techniczne po zakupie sprzętu. Nasz zespół składa się z pasjonatów, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie oferowanych przez nas produktów. Jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie zakupu, skontaktuj się z nami telefonicznie. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. 

Sprzedawany sprzęt używamy i testujemy na codzień. Pozwala nam to na dobór  najlepszej  termowizji i noktowizji w wybranym przedziale cenowym.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.