Porównanie lunet termowizyjnych InfiRay TUBE

infiray tube th50 v2 15

InfiRay wypuścił na rynek serie lunet termowizyjnych TUBE. W całej serii znajduje się pięć modeli — TL35 V2, TL50, TH50 V2, TH35 V2 oraz nowy, kompaktowy model Tube SE. Lunety posiadają niezbędne funkcje i są bardzo wygodne w użytkowaniu, a to wszystko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Spośród wszystkich modeli każdy znajdzie coś dla siebie.  

Seria TUBE posiada doskonałą optykę, która zapewnia ostry i kontrastowy obraz. Każda luneta posiada sensor o wysokiej wydajności, który jest odpowiedzialny za doskonałą widoczność szczegółów, nawet w całkowitej ciemności oraz przy trudnych warunkach pogodowych.

Luneta termowizyjna InfiRay Tube TH50 V2 jest jeszcze lepsza niż jej poprzednik — InfiRay TH50, w nowej wersji pojawił się  opcjonalny LRF i wbudowany mikrofon, zachowując doskonałe parametry, takie jak czujnik 12um 640×512, optyka 50mm i wyświetlacz AMOLED 2560×2560 1,03”. Nowy TH50 V2 został zaprojektowany tak, aby zapewnić niespotykany komfort, super przejrzystość i absolutną precyzję. To samo tyczy się ulepszonego modelu Infiray Tube TH35 V2, który zapewnia ostry i szczegółowy obraz, nawet w trudnych warunkach pogodowych. 

InfiRay Tube SE zachowuje większość uznanych cech serii Tube w kompaktowej obudowie o mniejszej wadze wynoszącej zaledwie 720 g. Przyjmuje również pierścień zoomu do regulacji powiększenia, LRF Bluetooth zapewniający precyzyjny pomiar odległości oraz kontroler zamiast przycisków. Tube SE ma zapewnić użytkownikowi wszechstronną, łatwiejszą obsługę.

InfiRay TUBE i jego niezbędne funkcje

Każdy model z serii InfiRay TUBE posiada tryb „Picture in Picture” — pozwala on na oglądanie powiększonego obrazu, razem z obrazem głównym — urządzenie pokaże ci część konkretnego obrazu, który zostanie dwukrotnie powiększony. Do wyboru mamy również pięć trybów podświetlania —white hot, black hot, red hot, highlipght oraz color hot. Szersze wykrywanie i zakresy temperatur roboczych z funkcją śledzenia hotspotów.

Warto wspomnieć również o długiej żywotności baterii. Zastosowane elementy o małej mocy zapewniają wystarczający czas pracy w każdym z dostępnych modeli. Każda luneta termowizyjna z serii TUBE posiada również dużo pamięci do przechowywania zdjęć i nagrań wideo oraz wbudowany moduł Wi-Fi, który obsługuje połączenie z aplikacją InfiRay Outdoor. Połączenie z aplikacją otworzy przed użytkownikami szereg możliwości, takich jak przechowywanie zdjęć i filmów itp. 

Luneta termowizyjna z serii TUBE — Główne różnice między modelami

InfiRay Tube TL35 V2 oraz Tube TL50 są do siebie bardzo podobne. To samo tyczy się modeli Tube TH50 V2 i Tube TH35 V2. Jednak każda luneta z serii różni się przede wszystkim rozmiarem obiektywu oraz zasięgiem wykrywania. Rozmiar obiektywu ma wpływ na zasięg detekcji i jakość otrzymanego obrazu, dlatego tak ważne jest określenie twoich potrzeb przed wybraniem odpowiedniej lunety termowizyjnej. Oprócz obiektywu, możemy zauważyć różnice w rozdzielczości sensora i odświeżania. Niezależnie od modelu, mówimy o tym samym sensorze 12um Vox, który gwarantuje żywe kolory i wyjątkowy poziom kontrastu. 

porównanie lunet temrowizyjnych infiray tube

Lunety termowizyjne TUBE — Gdzie sprawdzą się najlepiej?

Modele z serii Tube posiadają solidną obudowę z odpornością w klasie IP67, dlatego pozwalają na pracę w niekorzystnych warunkach, takich jak deszcz, mgła, czy śnieg. Lunety termowizyjne są również odporne na opady atmosferyczne oraz pył. To nie wszystko — seria Tube może pracować w skrajnych temperaturach od -20°C do 50°C. Dzięki wyjątkowo dużym czasie pracy na baterii, możesz być pewien, że termowizor nie wyłączy się podczas twoich obserwacji. 

Termowizory z serii TUBE świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.