Porównanie serii InfiRay MATE — MAH50, MAL38, MAL25

infiray mate mah50 nightvision termowizja

InfiRay wypuścił na rynek serie nasadek termowizyjnych InfiRay Mate. W całej serii znajdują się trzy modele — MAH50, MAL38, MAL25. Nasadki posiadają niezbędne funkcje i są bardzo wygodne w użytkowaniu, a to wszystko dzięki nowoczesnym rozwiązaniom. Spośród wszystkich modeli każdy znajdzie coś dla siebie.  

Seria Mate obsługuje praktyczne funkcje, w tym wyjmowane przyciski, LRF i przedłużenie monokularu. Jest to idealny partner dla użytkowników, którzy potrzebują urządzenie doskonałej jakości w kompaktowym rozmiarze. 

Nasadki termowizyjne InfiRay MATE — Niezbędne funkcje

InfiRay Mate są do siebie bardzo podobne, jednak każda nasadka z serii różni się przede wszystkim rozmiarem obiektywu oraz zasięgiem wykrywania. Każdy z modeli obsługuje praktyczne funkcje, w tym wyjmowane przyciski, opcjonalny LRF oraz możliwość przedłużenia monokularu. Przyciski można przesuwać oraz instalować w dowolnym miejscu, co więcej, wyjmowane przysieki mogą służyć nam jako pilot, za pomocą którego można kontrolować urządzenia, nawet jeśli skupiamy się na naszym celu. 

Nasadki są wyposażone w precyzyjne celowanie, ultrawyraźne obrazowanie i wiele więcej funkcji. Seria Mate została wyposażona w funkcję WiFi oraz wbudowaną pamięć 32 GB, która umożliwia zapis filmów i zdjęć. 

InfiRay Mate MAH50 to jedna z najlepszych nasadek termowizyjnych dostępnych na rynku. Dzięki wysokiej jakości optyce, która współpracuje z nowoczesnym sensorem, otrzymujemy ponad 2000 metrów efektywnego zasięgu. Podobny wynik uzyskamy w nasadce InfiRay Mate MAL38. Nasadka termowizyjna InfiRay Mate MAL25 to najtańszy i najlżejszy model z serii. Jego zasięg detekcji to 1298 metrów. 

Nasadka termowizyjna InfiRay MATE — Gdzie sprawdzi się najlepiej?

Urządzenia z serii Mate są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, potwierdza to klasa szczelności IP67. Obudowa nasadki jest w pełni wodoodporna i pozwala na użytkowanie w każdych warunkach atmosferycznych. Urządzenia z serii Mate można szybko i łatwo zamocować lub odłączyć od optyki dziennej w ciągu kilku sekund i wykorzystać je jako monokular termowizyjny do obserwacji.

Nasadki termowizyjne z serii Mate świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.