Potężna luneta noktowizyjna InfiRay Tube TD70L V2 – z równie potężną specyfikacją

luneta noktowizyjna Tube TD70L V2 nightvision

InfiRay wypuścił na rynek nową wersję lunety noktowizyjnej InfiRay Tube TD70L V2. Jest to niezwykła luneta, która posiada niezbędne funkcje i wspaniałą specyfikację. Wspólną cechą urządzeń z serii Tube, jest doskonała optyka, która zapewnia ostry i kontrastowy obraz. 

InfiRay Tube TD70L V2 — Doskonała optyka i płynne powiększenie

Luneta noktowizyjna InfiRay Tube TD70L V2 posiada obiektyw o ogniskowej 70mm / F1.8 oraz bazowym przybliżeniu optycznym 5.5x, które zapewnia pole widzenia 4.7° x 5.3° Liniowe pole widzenia na 100m to 8.2° x 6.2° Dzięki takiej specyfikacji uzyskamy obraz z doskonałą widocznością szczegółów. Luneta posiada również wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1440 x 1080, który zapewni idealną czułość przy minimalnym oświetleniu.

InfiRay Tube TD70L V2 powiada bazowe powiększenie optyczne 5.5x oraz płynny zoom cyfrowy do 22x. Nowa wersja TD70L umożliwia ciągłe i stopniowe powiększanie dzięki czemu można cieszyć się niestandardowym polem widzenia i płynnym powiększaniem obrazu na ekranie.

Luneta charakteryzuje się wyjątkową czułością przy słabym oświetleniu, dlatego nawet godzinę po zachodzie słońca urządzenie może wyświetlać wyraźne, kolorowe obrazy. W warunkach oświetlenia księżycowego TD70L V2 bez problemu poradzi sobie z uchwyceniem wyraźnych szczegółów naszego celu.

InfiRay Tube TD70L V2 — Funkcje i możliwości lunety noktowizyjnej 

Luneta noktowizyjna InfiRay TD70L V2 posiada dwa tryby pracy do wyboru – dzienny lub nocny. W trybie dziennym obraz widoczny na wyświetlaczu celownika jest zawsze wyraźny, ostry, a prezentowane kolory cechują się odpowiednim nasyceniem barw tak jak w lunecie optycznej. Tryb nocny zapewnia użytkownikowi wyraźny zakres widzenia w, nawet w bardzo słabych warunkach oświetleniowych. To nie wszystko — TD70L V2 posiada dodatkowe funkcje takie jak tryb „Picture-in-Picture” (PIP), czyli tryb obrazu w obrazie oraz 6 opcjonalnych podstawowych siatek celowniczych, które można dostosować według preferencji użytkownika.

Warto również wspomnieć o bardzo precyzyjnej funkcji zerowania — luneta noktowizyjna TD70L V2 charakteryzuje się niezwykłą precyzją 0,2 MOA (5,7 mm przy 100 m), która gwarantuje użytkownikowi niezrównaną dokładność podczas polowania.

Urządzenia z serii InfiRay Tube świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.