Prezent na święta dla myśliwego: Najlepsze lunety termowizyjne – Nasze TOP 3

Prezent na święta dla myśliwego Najlepsze lunety termowizyjne Nasze TOP 3

Świat łowiectwa ewoluował, a dzięki postępowi technologicznemu myśliwi mają teraz dostęp do najnowocześniejszych narzędzi umożliwiających doskonalenie swoich umiejętności. Jednym z takich narzędzi jest luneta termowizyjna. Jeśli szukasz idealnego prezentu dla myśliwego, wybierz jedną z najlepszych lunet termowizyjnych, które z pewnością podniosą jego wrażenia z polowań.

Prezent dla myśliwego – Najlepsze lunety termowizyjne

Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z doświadczonym profesjonalistą, czy weekendowym myśliwym, oto kilka opcji, które z pewnością go uszczęśliwią! 

Lunety termowizyjne InfiRay TUBE — TL35 v2 / TL50 / TH35 v2 / TH50 v2

Lunety termowizyjne z serii InfiRay TUBE to nowoczesny sprzęt, który został stworzony dla profesjonalistów ceniących sobie tradycję i przewagę technologiczną. Seria Tube wykorzystuje sensor o wysokiej wydajności, dzięki któremu uzyskamy obraz z doskonałą widocznością szczegółów nawet w całkowitej ciemności i trudnych warunkach pogodowych. Urządzenia obsługują również robienie zdjęć oraz nagrywanie wideo dzięki pojemności 32 GB.

luneta termowizyjna infiray tube tl35 se nightvision

Termowizory z serii InfiRay AFFO – AP09, AP13, AL19, AL25

Seria InfiRay AFFO to podstawowe monokulary termowizyjne, które charakteryzują się bardziej kompaktowymi rozmiarami. Cała seria składa się z 4 modeli — AP13, AP09, AL19, AL25 — które można używać nawet w trudnych warunkach pogodowych takich jak deszcz, śnieg, czy nawet mgła. Seria AFFO wykorzystuje detektor 12 μm VOX o wysokiej wydajności do tworzenia wyraźnych obrazów oraz obsługuje robienie zdjęć, oraz nagrywanie wideo dzięki pojemności 32 GB.

termowizor infiray affo ap09

Lunety termowizyjne z serii RICO — RH50 / RL42 / RS75

Urządzenia z serii RICO mogą być wyposażone w opcjonalny dalmierz laserowy, zdejmowalny akumulator i okular z powiększeniem nawet do 12x. Co więcej, lunety posiadają również możliwość wszechstronnej aktualizacji interfejsu oprogramowania. Seria Rico oferuje zaawansowaną korekcję obrazu i jej automatyczną optymalizację.

luneta termowizyjna infiray rico rh50 pro nightvision

Wybierając spośród tych opcji, weź pod uwagę specyficzne potrzeby i preferencje myśliwego i podaruj mu narzędzie, które nie tylko poprawi jego doświadczenia związane z polowaniem, ale także wyrazi Twoją troskę i uznanie dla jego pasji. Jeśli nadal nie masz pewności, nie wahaj się zapytać ich o preferencje. 

Pomyślnych łowów!

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.