Seria

Affo

AP13 / AL19 / AL25

Termowizor-INFIRAY-AFFO-AL25
InfiRay-Affo-AL25-nightvision-termowizor
InfiRay-Affo-AL19-nightvision-termowizor

Seria monokularów termowizyjnych InfiRay AFFO

Seria InfiRay AFFO to podstawowe monokulary termowizyjne, które charakteryzują się bardziej kompaktowymi rozmiarami. Cała seria składa się z 3 modeli — AP13, AL19, AL25 — które możesz używać nawet w trudnych warunkach pogodowych takich jak deszcz, śnieg, czy nawet mgła. Seria AFFO wykorzystuje detektor 12 μm VOX o wysokiej wydajności do tworzenia wyraźnych obrazów oraz obsługuje robienie zdjęć, oraz nagrywanie wideo dzięki pojemności 32 GB.

Nowy wygląd i kompaktowy rozmiar

Zaokrąglony korpus pasuje do kształtu ludzkiej dłoni, dzięki czemu jest wygodniejszy w trzymaniu. Dzięki kompaktowym rozmiarom łatwiej jest go przenosić.

Dodatkowe praktyczne funkcje

Seria InfiRay AFFO oferuje dodatkowe praktyczne funkcje takie jak tryb czuwania, pięć trybów obrazu, funkcje Picture-in-Picture oraz stadiametryczny pomiar odległości. Dzięki funkcji Picture-in-Picture ekran jest dwukrotnie powiększany, aby podświetlić cel i pomóc w obserwacji. Stadiametryczny pomiar odległości ułatwia zmierzenie odległości od zdobyczy i zapewnienie odniesienia pozycji podczas polowania. 

infiray-affo-tryb-picture-in-picture-nightvision-opis

Tryb podświetlania gorącego celu zapewnia lepsze możliwości podświetlania obiektów dzięki większej liczbie opcji. Szersze wykrywanie i zakresy temperatur roboczych z funkcją śledzenia hotspotów.

infiray-affo-pięć-trybów-nightvision-opis

Długa żywotność baterii

Zasilanie zastosowane w serii InfiRay AFFO zapewnia, aż do 9,5 godziny pracy na baterii. Dzięki możliwości zewnętrznego zasilania wystarczy podłączyć kamerę do powerbanka, dzięki czemu wydłużymy czas pracy do paru godzin. 

seria-affo-al25-ap13-al19-infiray-opis
seria-affo-al25-ap13-al19-infiray
seria-affo-al25-ap13-al19-infiray-opis

WYSOKIEJ JAKOŚCI SENSOR 12μm VOX

Interfejs HDMI do wyświetlania filmów HD na urządzeniach zewnętrznych

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Produkty z serii InfiRay AFFO:

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.