Seria

Affo

AP13 / AL19 / AL25

Seria monokularów termowizyjnych InfiRay AFFO

Seria InfiRay AFFO to podstawowe monokulary termowizyjne, które charakteryzują się bardziej kompaktowymi rozmiarami. Cała seria składa się z 3 modeli — AP13, AL19, AL25 — które możesz używać nawet w trudnych warunkach pogodowych takich jak deszcz, śnieg, czy nawet mgła. Seria AFFO wykorzystuje detektor 12 μm VOX o wysokiej wydajności do tworzenia wyraźnych obrazów oraz obsługuje robienie zdjęć, oraz nagrywanie wideo dzięki pojemności 32 GB.

Nowy wygląd i kompaktowy rozmiar

Zaokrąglony korpus pasuje do kształtu ludzkiej dłoni, dzięki czemu jest wygodniejszy w trzymaniu. Dzięki kompaktowym rozmiarom łatwiej jest go przenosić.

Dodatkowe praktyczne funkcje

Seria InfiRay AFFO oferuje dodatkowe praktyczne funkcje takie jak tryb czuwania, pięć trybów obrazu, funkcje Picture-in-Picture oraz stadiametryczny pomiar odległości. Dzięki funkcji Picture-in-Picture ekran jest dwukrotnie powiększany, aby podświetlić cel i pomóc w obserwacji. Stadiametryczny pomiar odległości ułatwia zmierzenie odległości od zdobyczy i zapewnienie odniesienia pozycji podczas polowania. 

infiray-affo-tryb-picture-in-picture-nightvision

Tryb podświetlania gorącego celu zapewnia lepsze możliwości podświetlania obiektów dzięki większej liczbie opcji. Szersze wykrywanie i zakresy temperatur roboczych z funkcją śledzenia hotspotów.

infiray-affo-pięć-trybów-nightvision

Długa żywotność baterii

Zasilanie zastosowane w serii InfiRay AFFO zapewnia, aż do 9,5 godziny pracy na baterii. Dzięki możliwości zewnętrznego zasilania wystarczy podłączyć kamerę do powerbanka, dzięki czemu wydłużymy czas pracy do paru godzin. 

seria-infiray-affo

WYSOKIEJ JAKOŚCI SENSOR 12μm VOX

Interfejs HDMI do wyświetlania filmów HD na urządzeniach zewnętrznych

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ BATERII

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.