Seria

Mate

MAH50 / MAL38

infiray mate mal38
InfiRay Mate MAH50 2
InfiRay Mate MAH50 5
InfiRay Mate MAH50 4

Seria lunet termowizyjnych InfiRay MATE

Seria MATE posiada jedne z lepszych nasadek termowizyjnych. Nasadki z serii MATE wyróżnia ich lekkość, są one o ponad 20% lżejsze niż inne podobne produkty. Obudowa ze stopu magnezu zmniejsza wagę o 50% i poprawia precyzję. Urządzenia obsługują praktyczne funkcje, w tym wyjmowane przyciski oraz LRF (opcjonalnie). Serie MATE polubią użytkownicy, którzy lubią kompaktowe rozmiary i doskonałą jakość. Urządzenia obsługują również robienie zdjęć oraz nagrywanie wideo dzięki pojemności 32 GB.

Niezwykła jakość obrazu

Urządzenia z serii InfiRay MATE posiadają wysokowydajny sensor 640*512, 12μm z NETD poniżej 25mk oraz system obrazowania optycznego, który zapewnia obraz wolny od zniekształceń, nawet przy użyciu lunety o 10-krotnym powiększeniu dziennym.

Dodatkowe praktyczne funkcje

Seria InfiRay MATE oferuje dodatkowe praktyczne funkcje takie jak zdejmowane przyciski. Przyciski można przenosić i instalować w dowolnej pozycji na urządzeniu. Pozwala to użytkownikowi na łatwe sterowanie urządzeniem, nawet gdy skupia się na celu. Pilot zdalnego sterowania jest obsługiwany przez rozwiązanie o bardzo niskim zużyciu energii i może być przyczepiany magnetycznie w celu automatycznego ładowania.

zdejmowany panel z przyciskami opis

Seria MATE posiada również możliwość wyboru algorytmów. Algorytmy poprawiają jakość obrazu, ustawiając odpowiednie wstępnie ustawione parametry w oparciu o różne środowiska takie jak las, równinę lub miasto.

tryby sceny tematyczne opis

Długa żywotność baterii

Zasilanie zastosowane w serii InfiRay MATE zapewnia, aż do 5 godzin pracy na samej baterii. Urządzenia dodatkowo posiadają powerbank jako akcesorium uzupełniające. Powerbank może przedłużyć żywotność baterii o około 7 godzin.

Produkty z serii InfiRay MATE:

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.