Seria termowizorów HIKMICRO Falcon — Sprawdź, który model jest dla ciebie

Kamera termowizyjna termowizor HIKMICRO falcon fh25

HIKMICRO jest wiodącym dostawcą noktowizji i termowizji. Producent od dłuższego czasu rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych przemysłowych zastosowań. Co więcej, urządzenia są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Wyjątkowy współczynnik jakości do ceny sprawia, że HIKMICRO przełamuje monopol dużo droższych specjalistycznych marek Jedną z najnowszych serii jest HIKMICRO Falcon, urządzenia zostały wyposażone w najnowsze detektory i niezbędne funkcje. 

Kamera termowizyjna HIKMICRO Falcon — specyfikacja i funkcje

W skład serii Falcon, wchodzą modele FH25, FH35, FQ35, FQ50. Każdy model z serii HIKMICRO Falcon posiada niezbędne funkcje, które pomogą ci podczas obserwacji w tym najnowsze metody przetwarzania i wspomagania obrazu. Seria Falcon posiada możliwość ręcznego ustawienia obiektywu, wymienną baterie o dużej pojemności oraz cztery palety kolorystyczne odwzorowujące temperaturę obserwowanych obiektów — Black Hot, White Hot, Red Hot, Fusion. Całość obsługi termowizorów od HIKVISION odbywa się za pomocą wygodnych i czułych na dotyk przycisków.

Obiektywy zastosowane w termowizorach pozwalają na detekcję obiektu wielkości człowieka na długich dystansach. Możliwość ustawienia ręcznego sprawia, że obserwowany obraz staje się ostry i kontrastowy. W optymalnych warunkach możliwa jest obserwacja nawet na większym dystansie. Poniżej znajdziesz porównanie oraz pełną specyfikacje każdego z modeli HIKMICRO Falcon. 

porównanie specyfikacja hikmicro falcon

Termowizor HIKMICRO Falcon — Gdzie sprawdzi się najlepiej?

Podczas długich godzin w terenie, przyda się również długi czas pracy na baterii, dlatego urządzenie posiada uniwersalne gniazdo, na ogólnodostępne ogniwa, dzięki czemu możemy wymienić baterię niemal od razu. Termowizory sprawdzą się nawet w niekorzystnych warunkach, takich jak deszcz, mgła, czy śnieg. Urządzenia są również odporne na opady atmosferyczne oraz pył. Termowizory HIKMICRO Falcon gwarantują nam również możliwość dokumentacji naszych polowań w niezwykle wygodny sposób. Obrazy i filmy zapisywane są na 64-gigabajtowej karcie pamięci. 

Urządzenia z serii HIKMICRO Falcon świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.