Seria termowizorów HIKMICRO Lynx Pro — Sprawdź, który model będzie idealny dla Ciebie

Kamera termowizyjna termowizor HIKMICRO Lynx Pro LH15

Najnowsza propozycja od marki Hikvision – jednego z największych producentów kamer przemysłowych. Firma oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych przemysłowych zastosowań. Hikvision od pewnego czasu rozszerza swoją ofertę o najnowocześniejsze urządzenia wykorzystujące termowizję czy systemy rozpoznawania twarzy. Seria kamer Lynx Pro, to połączenie najnowszych rozwiązań technologicznych w przystępnych cenach.

Kamery termowizyjne HIKMICRO Lynx Pro – specyfikacja

Termowizory HIKMICRO Lynx Pro to kolejna seria profesjonalnych produktów od firmy Hikvision. Porównując nową serię Lynx Pro do jej poprzednich wersji należy wskazać, że tym razem, do dyspozycji będzie między innymi większe maksymalne powieszenie optyczne wynoszące teraz 2,45x. Mimo iż sensor ma taką samą rozdzielczość, to znacząco zmniejszył się rozmiar piksela – z 17 do12 μm. Zastosowane zmiany przekładają się między innymi na zwiększenie maksymalnego zasięgu do aż 2770 metrów, a obraz możemy obserwować na ekranie o większej rozdzielczości, wynoszącej aż1280 × 960 pikseli.

Termowizory HIKMICRO Lynx Pro — niezbędne funkcje

Termowizory z serii Lynx Pro posiadają wiele niezbędnych funkcji. Jedną z nich jest możliwość wyboru spośród 4 najpopularniejszych trybów wyświetlania. Każda z kamer serii Lynx Pro LH posiada 8 GB wbudowanej pamięci, na której można przechowywać zarejestrowane zdjęcia lub materiał wideo. Dodatkowo obraz można transmitować za pomocą Wi-Fi do telefonu lub innego urządzenia, na którym została zainstalowana odpowiednia aplikacja (system Android lub iOS). Lynx Pro posiada również zintegrowany moduł hotspot, który sprawia, że aplikacja HIKMICRO Sight będzie pełnić rolę drugiego wyświetlacza. To nie wszystkie możliwości tych urządzęń, kamery Lynx Pro posiadają również: 

  • XDDE (digital detail enhancement) – cyfrowe wzmocnienie detali
  • 3D DNR (3D digital noise reduction) – cyfrowa redukcja szumu
  • AGC (automatic gain control) – automatyczna kontrola wzmocnienia
  • Dalmierz stadiametryczny – umożliwia pomiar dystansu na podstawie dostępnych wariantów lub zdefiniowanego przez użytkownika

Urządzenia z serii HIKMICRO Lynx Pro świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.