Seria termowizorów HIKMICRO Panther — Sprawdź, który model wybrać

luneta termowizyjna hikmicro panther pq50 lrf

HIKMICRO jest wiodącym dostawcą noktowizji i termowizji. Producent od dłuższego czasu rozszerza swoją ofertę o nowe urządzenia oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych przemysłowych zastosowań. Co więcej, urządzenia są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Jedną z najnowszych serii jest HIKMICRO Panther, urządzenia posiadają wiele niezbędnych funkcji.  

Zastosowany w urządzeniach z serii Panther sensor o czułości poniżej 35 mK gwarantuje najwyższą precyzję podczas obserwacji oraz identyfikacji celu. Luneta termowizyjna HIKMICRO Panther to doskonałe urządzenie na niesprzyjające warunki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg czy gęsta mgła. Lunety są odporne na wstrząsy, a konstrukcja o poziomie szczelności IP67 gwarantuje wysoką niezawodność urządzenia niezależnie od warunków środowiska.

HIKMICRO Panther — Niezbędne funkcje i niezawodna specyfikacja

HIKMICRO Pantherwykorzystuje sensor o rozdzielczości 384×288 px charakteryzujący się doskonałą szczegółowością we współpracy z wysokiej jakości wyświetlacz OLED gwarantując bardzo czysty obraz oraz wysoki komfort dla oka użytkownika. Urządzenia posiadają optyczne powiększenie o wartości 3,1x oraz zoom cyfrowy działający w zakresie 2, 4, lub 8x. Daje to maksymalne przybliżenie,które znacząco ułatwia identyfikację oddalonego celu. Luneta posiada również możliwość pracy w trybie Picture-in-Picture. Tryb ten pozwala na wyświetlanie cyfrowo przybliżonego obrazu w małym okienku na tle pełnego widoku obserwowanego otoczenia.

porównanie modeli hikmicro panther

HIKMICRO Panther — Gdzie sprawdzi się najlepiej?

Standard szczelności IP67 gwarantuje wysoką niezawodność urządzenia niezależnie od warunków środowiska. Kompaktowa obudowa została wykonana z lekkiego i wytrzymałego stopu glinu i magnezu. Konstrukcja urządzenia sprawia, że potrafi bez problemu wytrzymać wibracje powstające przy strzelaniu pociskami dużego kalibru.

Urządzenia z serii HIKMICRO Panther świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.