Zupełna nowość od InfiRay – Lornetka termowizyjna InfiRay Gemini GEH50R

Lornetka termowizyjna infiray GEMINI GEH50R nightvision

InfiRay rozszerza swoją ofertę o nowe lunety i kamery oraz oferuje najnowsze rozwiązania technologiczne adaptowane do specjalistycznych zastosowań. Producent tym razem postanowił poszerzyć swoją ofertę o zupełną nowość — Lornetkę termowizyjną z serii GEMINI GEH50R.

Lornetka Gemini to niezwykle skuteczny i innowacyjny przyrząd obserwacyjny. W klasycznej, kompaktowej konstrukcji lornetki znajduje się wiele zaawansowanych funkcji.

Lornetka termowizyjna GEMINI GEH50R — Wyraźny obraz, w każdych warunkach

Lornetka Gemini wyraźnie identyfikuje obiekty zarówno w dzień, jak i w nocy. Wykorzystując inteligentny algorytm przetwarzania obrazu InfiRay, lornetka zapewnia myśliwym wyraźny obraz, dzięki czemu złe warunki pogodowe nigdy nie zrujnują kolejnego polowania.

Lornetka termowizyjna InfiRay GEMINI GEH50R

Gemini GEH50R umożliwia identyfikację celu do 2600m. Urządzenie jest również wyposażone w dalmierz laserowy o zasięgu 1200 m, który pomaga użytkownikom dokładnie ocenić odległość do celu. Lornetka termowizyjna pozwala na wygodne obserwacje w każdych warunkach. Pierścienie znajdują się blisko kciuka, co ułatwia regulację bez konieczności przesuwania ostrości z niższego zakresu. Antypoślizgowy uchwyt zapewnia stabilną pracę, zmniejszając zmęczenie spowodowane długotrwałym użytkowaniem.

InfiRay GEMINI GEH50R — Długi czas pracy na baterii i niezbędne funkcje 

Nie musisz martwić się o żywotność baterii podczas długich wypraw. Lornetka jest wyposażona w dwa standardowe akumulatory litowo-jonowe 18650, które zapewniają do 6 godzin pracy. Urządzenie jest wyposażone w takie funkcje, jak wiele palet kolorów, tryb PIP, nagrywanie audio i wideo, odtwarzanie wideo oraz połączenie Wi-Fi za pośrednictwem aplikacji „InfiRay Outdoor”. 

Bogata w funkcje i płynna praca lornetka Gemini to najlepszy wybór do polowań i obserwacji terenowych.

Urządzenia z serii InfiRay Gemini świetnie sprawdzą się podczas polowania i długich obserwacji. Jeśli nie wiesz, który model będzie idealny dla Ciebie, umów się na test i prezentację urządzenia. Jesteśmy pasjonatami, którzy korzystają z tego sprzętu na co dzień. Organizujemy darmowe prezentacje termowizji i noktowizji. Sprzęt testujemy w naturalnych warunkach. Zadzwoń i umów się na test, pomożemy ci w wyborze – tel. 730 015 853.

Sprawdź naszą ofertę

Zapewnimy doradztwo i fachową pomoc merytoryczną, zarówno podczas wyboru sprzętu termowizyjnego, noktowizyjnego oraz odpowiednich akcesoriów. Zaufało nam już wielu zadowolonych klientów, a ich satysfakcja jest najlepszą wizytówką jakości naszej pracy. Zapraszamy również na prezentację sprzętu w terenie, która pomoże w wyborze odpowiedniego sprzętu.

FILTROWANIE:

Marka

Typ wyświetlacza

NETD

Odświeżanie

Rozdzielczość sensora

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta

 
Nie dodałeś jeszcze żadnych produktów do porównania.